Počítače se nebojíme

Počítačový minikurz pro začátečníky i mírně pokročilé v Hlinsku.

Centrum Jana XXIII. v Hlinsku bude podle zájmu veřejnosti opět pořádat počítačový minikurz pro začátečníky i mírně pokročilé (bez omezení věku), nazvaný „Počítače se nebojíme“. Kurz bude probíhat v počítačové učebně ZŠ Ležáků v 10 lekcích po dvou výukových hodinách, ve kterých se seznámíme nebo si prohloubíme základní znalosti obsluhy počítače (notebooku) a s ním spojené možnosti využití (i dle Vašeho zájmu). Setkání budou přátelská, postupovat se bude dle potřeb a schopností účastníků. Věříme, že se nám podaří odbourat bariéry k přístupu ovládání počítače, a že vytvoříme i přátelské prostředí, kde se všichni budeme cítit pohodově. Předpokládané znalosti: žádné! Kurz je určen zejména těm, kdo se chtějí seznámit se základními praktickými dovednostmi obsluhy počítače či NB. Dle počtu a úrovně znalostí zájemců se nabízí možnost rozdělení na začátečníky a mírně pokročilé.
Účastnický poplatek za celý kurz (20 hodin) je 500,- Kč. 

 
Zahájení kurzu plánujeme na konec ledna.
 

Zaměření:
 

Naučíme Vás praktické věci: Pracovat s textem, vytvářet a ukládat soubory, prakticky používat internet (prohlížet a hledat internetové stránky, založit si e-mailovou schránku, posílat zprávy, používat internet např. jako telefon (Skype), pracovat s fotografiemi, stahovat a ukládat data na externí zařízení a mnohé jiné. 
 
Takže teď je rozhodnutí jen na Vás. Kurz bude zahájen pouze v případě, bude-li naplněn alespoň 15 účastníky. 

Nutno se přihlásit předem co nejdříve. Volejte, pište včas. Informace a přihlášky: Lída Pavlišová, e-mail:  jphlinsko@tiscali.cz, tel.: 734 435 485 (T-mobile). 

 

Těší se na Vás všichni známí přátelé z Centra Jana XXIII.

 
 

Logo centrum male.jpg
Centrum Jana XXIII.
IČO:27018032

p. Pavlišová
734 435 485

jphlinsko@tiscali.cz

Faráře Toufara
čp. 91

Hlinsko
539 01
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one